Çanakkale Çelikler Nakliyat Firma Profili

Çanakkale Çelikler nakliyat

Taşımacılık sektöründe 1965'ten bu zamana hizmet verdiğimiz zaman dilimi içerisinde çok sayıda kişi, şirket ile kamu kurumuna taşıma işi yapmış olan Çelikler Nakliyat, söz konusu sektörde öncü konumundaki nakliyat şirketleri içinde yer almaktadır.

Hizmet verdiği birey ve kurumlara yüksek standartlarda ve ayrıca sağlam taşımacılık yapan Çelikler Nakliyat, evveliyatından bu yana etkin referanslar elde etmiştir.

Çelikler Nakliyat kurumsal altyapısı, şehiriçi ve illerarası nakliyat faaliyetleri alanında faydanıza sunduğu 3 adet 6 lastikli ve 8 tane 10 lastikli lojistik aracı, şehir içi asansörlü nakliye alanında opere ettiği 1 adet nakliyat asansörü aracı, ev eşyası muhafaza işlemleri amaçlı 1400 metrekare dahili kısmı bulunan, güvenli antreposu ile ayrıca nakli yapılacak her bir yük ve eşya sınıfına uygun seçilmiş paketleme gereçleri deposundan oluşmaktadır. Ayrıca işletmemizin, müşterilerinin taşınma istemlerine sıkıntısız çözümler sunabilme gayesiyle istihdam ettiği, tamamı kendi çalışma alanında eğitimli ve uzman eleman kadrosu mevcuttur.

"Kalite ve Güven" sözcüğüyle, müşterilerine bir söz veren firmamız, onların ihtiyaçlarının hesaplı, yüksek standartlarda, güvenilir bir biçimde ve zamanında karşılanmasını asıl kalite politikası olacak biçimde içselleştirmiştir.

 

Yorumlar

  • Doğan KARTAL

    Çanakkale'de asansörlü ev taşıma hizmetleri yapan şirketleri araştırdım. Çelikler Nakliyat firmasının diğer şirketlere nispeten daha profesyonel olduğunu düşündüm ve dairemin nakliyesi konusunda bu firmayla anlaştım. Çelikler Nakliyattan Recep bey ile irtibatta olduk ve evimin nakliyesi bitti. Hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Hiçbir eşyam tahribat almadı. Evime gelen elemanlara ve Çelikler Nakliyat firmasına teşekkür ederim. Firmayı tüm Çanakkale'lılara da tavsiye ederim.

  • Özge İNCE

    Çanakkale'de olan İki artı bir evimi akrabalarıma danışarak Çelikler Nakliyat şirketine taşıttım. Alper bey ve ekibi hakikaten kendilerinden beklendiği şekilde vazifelerini yaptılar. Hiç bir şeye hasar vermeden dikkatli bir şekilde taşıma işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde evden eve taşıma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Çelikler Nakliyeyi herkese tavsiye ederim.

  • Hakkı ERTEKİN

    Dairemi Çanakkale'den Samsun'a Çelikler Nakliyeye taşıttım. Çelikler Nakliye şehirler arası taşıma konusu bakımından ciddi bir şirket. Kusursuz bir yapıda iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Evimde var olan tüm eşyaları paketlediler. Titiz ve aynı zamanda sistemli bir çalışma şekilleri vardı. Çelikler Taşımacılığı taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.