şehirler arası nakliyat

Çanakkale Şehirler Arası Nakliyat

İller arası nakliye, bölgesel taşımaya nispeten uzun uzaklık barındıran transfer şeklidir. Lojistik itibariyle farkları bulunmamaktadır. İllerarası taşımada uzaklık oldukça fazladır. Bu sebeple, söz konusu amaç adına sevk edilecek nakliye kamyonlarının uzun mesafelere dayanıklı ve güvenilir yapıda bulunması icap etmektedir. Kurumumuzun yararınıza sunduğu iller arası taşıma kamyonları, uzun ömürlü ve güvenlidir.

Şehirler Arası Nakliye Nasıl bir mana içermektedir? Ne şekilde Yapılır?

Zamanımız taşımacılık teknolojisinin olumlu kapsamda şekillenmesiyle, çelik kasalı araçların kullanışlılığı ve emniyetliliği çoğalmıştır. Şehirler Arası Taşımacılık işlerinde, en iyi taşıtları kullanan kurumumuz, hızlı ve güvenli eşya taşımacılığı eylemleri arzetmektedir. Ülkemizin tüm illerine illerarası taşımacılık hizmeti sunan kurumumuz, yurttaşlarımızın isteklerine en doğru biçimde cevap verebilmek için, gereken ihtiyaç duyulabilecek şartları içselleştirmektedir. İllerarası evden eve taşımacılık hizmetlerinde, uzman personel görev yapar. Bununla beraber işletmemizin uyguladığı üstün işlemler çerçevesinde en hassas taşımacılık işleri yerine getirilmektedir.

Şehirlerarası Nakliyat Nasıl Yapılmaktadır?

Ekpertiz hizmetiyle nakliyat işlemleri başlar ve lüzumlu olan kapalı kasa araç, ekspertiz tarafından belirlenir. Anlaşmadan sonra eşyalar teminat altına alınır. Kırılabilir malzeme ve materyallerin kendine özgü paketleme malzemeleriyle korunaklanması ile diğer taşınacak materyalin korunaklanması aşamasından itibaren, taşıma için sevk edilmiş olan taşıta tüm eşya ve malzemeler yüklenir. İlk aşamada hacimli ve sağlam ev eşyaları ve cihazlar istiflenir ve sonrasında kırılgan ev eşyaları ve cihazlar indirilir.

Kapalı kasa araçlarımızın hassas eşya nakil hizmeti amacıyla özel bir formda üretilmesiyle, şehirler arası nakliyede ev eşyası hasara karşı korunması tam olarak temin edilmektedir.

Kurumumuz için Hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların memnuniyeti potansiyelimizin asıl sebebidir.

İller arası nakliyat sektöründe, eşyaların paketlenmesi ve muhafazalama süreçleri ayrıcalıklıdır. Uzun mesafelerin problemleriyle taşınılacak ilin genel özelllikleri düşünülür ve en uygun ambalajlama işlemleri tamamlanır. Ambalajlamadan sonraki aşamada araç içi istifleme faaliyeti yerine getirilir. Dikkatlice uygulaması yapılan paketleme ve istif ile malzemeleriniz hasar almamaktadır. Şehirlerarası taşımacılık hususunda mecburi olan tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Şoförlerimiz eğitimli, mesleki belgelere sahip kişilerdir. Şirketimizin ve kadromuzun temin etmiş bulunduğu yeterlilik belgeleri neticesinde, yol güzergahında çıkacak bütün resmi ve gayriresmi problemler önceden önlenmiştir. Kurumumuz tüm aşamalarda dikkatli işlem yapmaktadır.

İller arası nakliye fiyatları, gidilecek ilin mesafesi, kapalı kasalı vasıtanın soğutuculu olması, talep edilen ek seçenekler ve taşıma aracının kapasitesi gibi koşullara bağlıdır. Firmamız, şehirler arası nakliyat hakkında son derece yerinde seçeneklerle fiyatlandırma yapmaktadır.

» Bodrum Şehirlerarası Nakliyat

 

Yorumlar

  • Doğan KARTAL

    Çanakkale'de asansörlü ev taşıma hizmetleri yapan şirketleri araştırdım. Çelikler Nakliyat firmasının diğer şirketlere nispeten daha profesyonel olduğunu düşündüm ve dairemin nakliyesi konusunda bu firmayla anlaştım. Çelikler Nakliyattan Recep bey ile irtibatta olduk ve evimin nakliyesi bitti. Hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Hiçbir eşyam tahribat almadı. Evime gelen elemanlara ve Çelikler Nakliyat firmasına teşekkür ederim. Firmayı tüm Çanakkale'lılara da tavsiye ederim.

  • Özge İNCE

    Çanakkale'de olan İki artı bir evimi akrabalarıma danışarak Çelikler Nakliyat şirketine taşıttım. Alper bey ve ekibi hakikaten kendilerinden beklendiği şekilde vazifelerini yaptılar. Hiç bir şeye hasar vermeden dikkatli bir şekilde taşıma işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde evden eve taşıma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Çelikler Nakliyeyi herkese tavsiye ederim.

  • Hakkı ERTEKİN

    Dairemi Çanakkale'den Samsun'a Çelikler Nakliyeye taşıttım. Çelikler Nakliye şehirler arası taşıma konusu bakımından ciddi bir şirket. Kusursuz bir yapıda iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Evimde var olan tüm eşyaları paketlediler. Titiz ve aynı zamanda sistemli bir çalışma şekilleri vardı. Çelikler Taşımacılığı taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.