Ofis Taşıma

Çanakkale Ofis Taşımacılığı

Kurumumuz Çanakkale İş yeri Nakliyeciliği kuruluşları içinde sağlam organizasyon yapısı ve ayrıca koşulsuz müşteri memnuniyeti düşüncesiyle ciddi kuruluşlardandır.

İş yeri nakliyesi diğer nakliyat modellerinden farklı çerçevede çok daha titizlik ve de uzmanlık isteyen bir nakliye işidir.

Ofis taşıma hizmetleri hususunda standartımız çerçevesinde öncelikle taşıma uzmanımız adresinize gelir ve iş yerinizin taşıma koşullarını tetkik eder. Analiz işlemi sonrasında etüt çalışması çıkarılır.

Nakliye işlemleri sırasında naklin daha seri ve rahat olabilmesi amacıyla ofisteki tüm eşya ve malzemeler oda oda işlem yapılarak nakledilir. Arşiv dolapları ve ofis mobilyalarının sökülümleri nispeten seri olması sebebiyle elektrikli söküm aletleri tercih edilmektedir. Ofisinizde mevcut olan eşyalarınızın tümü yurtdışından ithal ettiğimiz özel paketleme malzemelerine sarılır. Dosyalar ve masalarda bulunan aksesuarlar kolilenmek suretiyle üzerine gerekli olan açıklamalar yazılır.

Kuruluşumuz büro nakliye faaliyetlerini güvence kapsamına almaktadır.

Çanakkale Ofis Taşıma hizmetlerinde yıllardır lider konumunu muhafaza eden firmamız Çelikler Nakliyat, güvenilirlik ve sadakatle büro taşıma ihtiyacı bulunanlara hizmet sunmaktadır.

» Bodrum Ofis Taşıma

 

Yorumlar

  • Doğan KARTAL

    Çanakkale'de asansörlü ev taşıma hizmetleri yapan şirketleri araştırdım. Çelikler Nakliyat firmasının diğer şirketlere nispeten daha profesyonel olduğunu düşündüm ve dairemin nakliyesi konusunda bu firmayla anlaştım. Çelikler Nakliyattan Recep bey ile irtibatta olduk ve evimin nakliyesi bitti. Hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Hiçbir eşyam tahribat almadı. Evime gelen elemanlara ve Çelikler Nakliyat firmasına teşekkür ederim. Firmayı tüm Çanakkale'lılara da tavsiye ederim.

  • Özge İNCE

    Çanakkale'de olan İki artı bir evimi akrabalarıma danışarak Çelikler Nakliyat şirketine taşıttım. Alper bey ve ekibi hakikaten kendilerinden beklendiği şekilde vazifelerini yaptılar. Hiç bir şeye hasar vermeden dikkatli bir şekilde taşıma işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde evden eve taşıma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Çelikler Nakliyeyi herkese tavsiye ederim.

  • Hakkı ERTEKİN

    Dairemi Çanakkale'den Samsun'a Çelikler Nakliyeye taşıttım. Çelikler Nakliye şehirler arası taşıma konusu bakımından ciddi bir şirket. Kusursuz bir yapıda iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Evimde var olan tüm eşyaları paketlediler. Titiz ve aynı zamanda sistemli bir çalışma şekilleri vardı. Çelikler Taşımacılığı taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.