evden eve nakliyat

Evden Eve Taşıma Organizasyonu

Evden eve nakliye faaliyetleri, taşınma faaliyetlerinin, möble, beyaz eşya ile öteki eşyaların zarar almaması adına gereken önlemlerin alınması biçimiyle, planlanarak uygulanmasıdır. Eşyaların toparlanması, paketlenerek korunması, araç ile taşınarak istenen alanlarına yerleştirilmesi sürecini kapsar.

Evden Eve Taşımacılık Manası İtibariyle Nedir? Nasıl Yapılır?

Evden Eve Nakliye, evinizde var olan eşyaların yeni mekana nakledilmesinde, evlerinizde bulunan eşyaların ziyan görmesini engelleyici önlemlerle birlikte, deneyimli elemanlar tarafından demonte ve monte işlerinin de gerçekleştirildiği uzman bir taşımacılık modelidir.

Evden Eve Taşıma Organizasyonu

Evden Eve Taşımacılık yalnızca ev veya ofis eşyalarının sevk edilmesi manasında yapılabileceği gibi, nakledilecekleri evde tüm malzemelerin yeni yerlerine yerleştirilerek hazır hale getirilmeleri biçiminde de yapılabilmektedir.

Eşyaların hasara izin verilmemesi hedefiyle, bulundukları durumda sökme işlemleri ve paketleme işlemleri yapılarak yeni bir eve nakliyesi ile tekrar monte edilmeleri ve kullanıma hazırlıklı hale getirilmesi süreçleri evden eve taşıma işlemlerinin özünü oluşturmaktadır.

Taşınma sürecinin en önde gelen etabı ve unsuru vaziyetine gelen evden eve nakliye, mesleğinin cidden ustası bir ekip tarafından yerine getirilmediği hallerde hiç de şakaya gelmeyen ve çözümü ihtimal dahilinde olmayan sıkıntılara yol açabilmektedir. Eşyalarınızı taşımaları için bıraktığınız firmanın, mesleğinde yetişmiş ve tecrübeli bir personeli, kapalı kasalı evden eve taşıma araçları ve sağlam kurumsal yapısı ile emniyet telkin eden bir kurum olması gerekmektedir.

Evden eve taşıma faaliyetlerinde en başta lüzum verilmesi gerekli unsur paketlemedir. Nakilleri yapılacak möble, materyal ve eşyalarınızın, kullanım türlerine göre belirlenen farklı ambalaj malzemeleriyle sarılarak taşıma için uygun hale getirilmeleri son derece lüzumludur.

Birinci sınıf ve ehliyetli bir destekle sıkıntısız bir taşınma gerçekleşecektir. Evden eve taşıma ne demektir? sualini oldukça fazla sayıda kişi sormakta ve bu deyimin yanlızca taşınma şeklinde düşünülmesi de dar bir malumat anlamıyla benimsenmektedir. Ev taşıma işleminde direkt olarak uygulamaya başlamadan önce, makul bir tasarı oluşturulmalıdır.

İşletmemizin alanında ihtisaslaşmış ve ayrıca deneyimli ekibi desteği ile, taşınmanın bütün sıkıntısından kolaylıkla uzak kalabilir ve sıkıntısız bir şekilde taşınacağınız yerleşim yerine geçiş yapabilirsiniz.


Evden Eve Nakliyat Organizasyonu Kapsamında Gerçekleştirilen Faaliyetler

- Ekspertiz: Eşya taşıma projesinin tam anlamıyla uygun uygulanması adına taşınacak mekanda inceleme içeriğini belirten ve şirketimizin ücret almadan uyguladığı ekspertiz aşamasından faydalanabilirsiniz.

- Taşıma sigortası: Taşımacılık sigortası, eşyalarınızı nakliye işlemleri sırasında olası ve arzu edilmeyen durumlara ve olaylara karşı garanti kapsamında tutar.

- Sökme ve Montaj: Eşya ve yüklerinizin doğru şekilde paketlenmeleri, kamyon veya tıra dengeli istiflenebilmesi ve daha emniyetli sevk edilmesi için demonte hizmetleri tarafımızdan yerine getirilmektedir. Ayrıca Yatak odası gardrobu gibi bölümlerine ayrıştırılarak nakilleri yapılan eşyalarınız, taşındıkları yerde belirleyeceğiniz şekilde konumlandırılarak tekrar ekibimiz tarafından montajlanır.

- Ambalaj malzemeleri seçimi ve Ambalajlama: Beyaz eşyalar, möbleler, mutfak eşyaları ve diğer eşyalar için eşya türlerine göre tespit edilen ambalaj materyali kullanılarak ambalajlama işlemleri yerine getirilmektedir.

- Taşıyıcı araca istifleme: Bölümlerine ayrılan ve de sarımları yapılan mobilya ve diğer yüklerinizin nakliyat sırasında zarara karşı muhafazaları, araca düzgün yerleştirilerek yüklenmesi sayesinde mümkün olur.

- Yerleştirme: İstenilen adrese nakliyesi yapılan ve monte edilen eşya ve malzemeleriniz sizlerin belirlediğiniz gibi konumlandırılır ve kullanılmaya hazır edilir.

- Eşya depolama: Ev eşyası barındırma hizmetleri sunan işletmemizle irtibata geçerek lüzumlu olan korunaklı depolarınızı talep edebilir, kaliteli ve güvenli eşya barındırma işlemlerinden faydalanabilirsiniz.

Kurumumuzca Evden eve nakliyat faaliyetlerinde bilhassa eşyaların tahrip olma olasılığına karşın önlem alınması mevzuuna çok dikkat edilmektedir. Kurumsal bir firma anlayışının gerektirdiği mütehassıs bakış açısı sonucunda, eşyalarınızın çalınması yahut tahrip olması gibi durumların önüne geçilir.

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında şirketimizin her türlü ekonomik duruma müsait fiyatlandırma ayarlaması sonucunda, herkes rahat bir şekilde bu hizmetimizi kullanabilecektir. Eşya ve yüklerinizin sorunsuz bir şekilde ve emniyetli şartlar kapsamında nakliyesi ve istenildiği şekilde yerleştirilmesi için, kurumumuza sürekli olarak itimat edebilirsiniz.

» Bodrum Evden Eve Nakliyat