Eşya Depolama

Çanakkale Eşya Depolama

Depolama, şirketimizin sunduğu güvenli hizmet faaliyetleri içerisinde yer almaktadır. Depolama, herhangi bir malzemenin (örnek olarak makineler ve motosikletler, büro eşya ve malzemeleri, ev eşyalarınız, korumanız icab eden fazlalık eşya ve malzemeler, sandıklar ve buna benzer eşya ve malzemeler) sağlam binalarda ve kendine özgü bölmelerde muhafaza edilmesi işlemleridir.

Kurumumuz, Çanakkale'de ev taşımacılığı ve büro taşıma işlemleriyle beraber, hizmet sunduğu birey ve kurumların ihtiyaçları çerçevesinde elverişli ücretlerle belirli süreliğine eşya depolama faaliyetleri de sunmaktadır. Senelik yahut daha geniş zaman kapsamlı depolama taleplerinde tek sefere mahsus olacak şekilde taşıma bedeli alınmamaktadır.

Günün her saatinde güvenlik personeli tarafından koruma altında olan antrepolarımız, olabilecek tüm afet haline karşı da ayrıca güvencelidir.

Firmamızca tespit edilen depolama bedelleri, oldukça makuldür. Planlamada belirtilen dışında farklı maliyetler eklenmemektedir. Tüm fiyatlandırma, ekspertiz aşamasında müşterilere sunulmaktadır. Hizmet sunduğumuz kişi ve kuruluşların memnuniyetinin esas alındığı depolama faaliyetlerinde, zorunlu olan her durum kuruluşumuzca hesap edilmiştir.

» Bodrum Depolama

 

Yorumlar

  • Doğan KARTAL

    Çanakkale'de asansörlü ev taşıma hizmetleri yapan şirketleri araştırdım. Çelikler Nakliyat firmasının diğer şirketlere nispeten daha profesyonel olduğunu düşündüm ve dairemin nakliyesi konusunda bu firmayla anlaştım. Çelikler Nakliyattan Recep bey ile irtibatta olduk ve evimin nakliyesi bitti. Hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Hiçbir eşyam tahribat almadı. Evime gelen elemanlara ve Çelikler Nakliyat firmasına teşekkür ederim. Firmayı tüm Çanakkale'lılara da tavsiye ederim.

  • Özge İNCE

    Çanakkale'de olan İki artı bir evimi akrabalarıma danışarak Çelikler Nakliyat şirketine taşıttım. Alper bey ve ekibi hakikaten kendilerinden beklendiği şekilde vazifelerini yaptılar. Hiç bir şeye hasar vermeden dikkatli bir şekilde taşıma işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde evden eve taşıma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Çelikler Nakliyeyi herkese tavsiye ederim.

  • Hakkı ERTEKİN

    Dairemi Çanakkale'den Samsun'a Çelikler Nakliyeye taşıttım. Çelikler Nakliye şehirler arası taşıma konusu bakımından ciddi bir şirket. Kusursuz bir yapıda iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Evimde var olan tüm eşyaları paketlediler. Titiz ve aynı zamanda sistemli bir çalışma şekilleri vardı. Çelikler Taşımacılığı taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.