asansörlü nakliyat

Çanakkale Asansörlü Nakliyat

Evden Eve Nakliyat insanlar için sıkıntılı ve komplike bir külfet olsa da nakliye işkolu ve teknik ilerlemeler neticesinde son yıllarda kayda değer şekilde kolaylaşmış ve güvenilir hale gelmiştir.

Asansörlü eşya taşıma veya büro taşımacılığı, söz konusu taşımacılık şekillerinden bir tanesidir ve taşınmayı epey bir basitleştirmiştir. Taşıması külfetli ve ağır olan ev veya ofis eşyalarının, asansör vasıtasıyla nakliyesi, daha az bir sürede ve nispeten güvenli biçimde icra edilebilmektedir. Asansörlü nakliyat kullanan nitelikli bir nakliye kuruluşu desteği ile başka bir konuma yerleşmek önceden olduğu gibi zahmetli bulunmayacak ve adeta keyif verecektir.

Nakliye süreçleri öncesi nakliye planı gerçekleştirilir. Taşınacak yük ve eşyaların tespiti sonrasında asansörün kullanımının gerekli olabileceği yük ve eşyaların durumunda, nakliyat planına asansör hizmeti de dahil edilir. Asansör yardımı ile birey kuvvetinin kâfi olamayacağı ağırlıkta ve irilikte bulunan eşyalar, kolayca taşınır. Asansörlü eşya taşıma hizmetleri, nispeten kısa zamanda bitirilebilir. İnsanların oldukça uzun sürede taşıyabileceği mobilya ve beyaz eşyalar, asansörlü nakliyat işlemleri yardımı ile kısa bir süre içerisinde istenen konumlarına taşınabilir.

Asansör kullanılarak yapılan eşya taşıma alanlarında kendi kurumsal asansör araçlarıyla hizmet veren şirketimiz, eşya ve yüklerinizin emniyetli bir halde taşınmalarını temin eder.

» Bodrum Asansörlü Nakliyat

 

Yorumlar

  • Doğan KARTAL

    Çanakkale'de asansörlü ev taşıma hizmetleri yapan şirketleri araştırdım. Çelikler Nakliyat firmasının diğer şirketlere nispeten daha profesyonel olduğunu düşündüm ve dairemin nakliyesi konusunda bu firmayla anlaştım. Çelikler Nakliyattan Recep bey ile irtibatta olduk ve evimin nakliyesi bitti. Hiç bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Hiçbir eşyam tahribat almadı. Evime gelen elemanlara ve Çelikler Nakliyat firmasına teşekkür ederim. Firmayı tüm Çanakkale'lılara da tavsiye ederim.

  • Özge İNCE

    Çanakkale'de olan İki artı bir evimi akrabalarıma danışarak Çelikler Nakliyat şirketine taşıttım. Alper bey ve ekibi hakikaten kendilerinden beklendiği şekilde vazifelerini yaptılar. Hiç bir şeye hasar vermeden dikkatli bir şekilde taşıma işlemini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde evden eve taşıma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Çelikler Nakliyeyi herkese tavsiye ederim.

  • Hakkı ERTEKİN

    Dairemi Çanakkale'den Samsun'a Çelikler Nakliyeye taşıttım. Çelikler Nakliye şehirler arası taşıma konusu bakımından ciddi bir şirket. Kusursuz bir yapıda iş yapıyorlar. Firmaya teşekkür ediyorum. Evimde var olan tüm eşyaları paketlediler. Titiz ve aynı zamanda sistemli bir çalışma şekilleri vardı. Çelikler Taşımacılığı taşınmayı düşünen herkese tavsiye ederim.